Biuro Obsługi Biznesu CENTRUM+ działa od 1993 roku. Świadczy usługi w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej. Współpracuje z wybranymi instytucjami finansowymi, funduszami typu Venture Capital oraz partnerami w zakresie analiz rynkowych, konsultingu i informatyki.
Kadrę kierowniczą stanowią osoby o uznanych wysokich kwalifikacjach, potwierdzonych certyfikatami Ministra Finansów. Obsługę firm zabezpieczają specjaliści posiadający odpowiednie wykształcenie oraz co najmniej kilkuletnią praktykę w zakresie wykonywanych czynności.

Właściciel Ryszard Mistarz, absolwent Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu, Podyplomowych Studiów Rachunkowości, wpisany do encyklopedii "Who is Who" posiada ponad 30 letnie doświadczenie w finansach i rachunkowości. Techniki sporządzania biznes planów doskonalił na kursach organizowanych przez Uniwersytet w Glasgow. Zdobyte umiejętności i doświadczenie pozwoliły zabezpieczyć efektywne usługi dla firm, banków, biur rachunkowych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Posiadane uprawnienia: Ministra Finansów, lustracyjne NRS, syndyka masy upadłości, wsparte doświadczeniem oraz zapleczem prawnym, umożliwiają właściwą realizację usług.

Biuro CENTRUM+ obsługuje podmioty krajowe i zagraniczne. Działalność rachunkowa jest ubezpieczona w ramach OC. Na życzenie klientów uruchamiany jest system online.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło przygotowanie dla firm i banków ponad 150 biznes planów i projekcji finansowych. Umożliwiło także dokonanie skutecznych restrukturyzacji firm na terenie kraju. Biuro CENTRUM+ posiada własny program do sporządzania biznes planów, zabezpieczający wymogi ustawy o rachunkowości i MSR oraz automatyczne przeliczanie danych.

Z uznaniem spotkały się własne systemy informatyczne i programy wspomagające zarządzanie dla firm i banków m.in. "Kalkulacja", "Analiza", "Rozliczanie pracy według norm", "Progi rentowności".

Pozytywne oceny swoich opracowań otrzymało m.in. od R.I.F.; Funduszy typu "Venture Capital" USA i UE; banków krajowych i zagranicznych oraz firm z terenu trójmiasta i innych regionów kraju.Do góry